قیمت پروفیل نبشی صنعتی

از آنجایی که قیمت پروفیل نبشی صنعتی به صورت روزانه تغییراتی پیدا می‌ کند افراد جهت اطلاع از هزینه روز این محصولات می توانند به تراپا سیستم مراجعه کنند. توجه داشته باشید به طور کلی پروفیل نبشی صنعتی از متریال های مختلفی تولید می شود که این امر نیز در قیمت محصول تاثیر گذار است که در ادامه بیشتر به آن خواهیم پرداخت.

پروفیل نبشی صنعتی چیست؟

به طور کلی در خصوص پروفیل صنعتی باید توجه داشته باشید که پروفیل هایی با متریال های گوناگون که در صنعت کاربرد دارند را پروفیل صنعتی گفته که کاربرد های مختلفی دارند.

در اینجا یکی از پرکاربردترین پروفیل ها، پروفیل نبشی بوده که سطح مقطع پروفیل ها دارای دو ضلع برابر یا نابرابر و عمود بر هم می باشد به طوری که این طبع ها با یکدیگر زاویه قائمه می سازند. از آنجایی که پروفیل ها شکلی مانند ال دارند در نقشه های ساختمان کشی نیز با این حرف نشان داده می شود.

از آنجایی که پروفیل نبشی در صنعت استفاده های زیادی دارد شاید برایتان جالب باشد بدانید که در حال حاضر در شرکت های متعددی همچون تراپا سیستم این محصول با بهترین کیفیت و به صورت عالی توسط کادری مجرب تولید می شده و روانه بازار می شود.

قیمت پروفیل نبشی صنعتی

 

کاربرد پروفیل نبشی صنعتی‌

مهمترین کاربرد پروفیل نبشی صنعتی در عضو بادبند ها، سازه های ال اس اف و دکل های انتقال نیرو می باشد. همچنین این نبشی ها در تجهیزات صنعتی و ماشین آلات نیز کاربردهای زیادی دارد. به طور کلی باید بدانید نبشی های موجود در بازار در سایز های دو الی بیست موجود است که طبیعتا این امر در قیمت پروفیل نبشی صنعتی تاثیرگذار می باشد.

نکته جالب توجه دیگر این است که انواع گوناگون این محصول و همچنین قیمت روز مواد خام تولید نبشی صنعتی در قیمت تمام شده پروفیل نبشی صنعتی تاثیر گذار می باشد که خریداران عزیز جهت اطلاع از به روز ترین قیمت آن می توانند با شرکت تراپا سیستم، از طریق صفحه تماس با ما، ارتباط برقرار کنند و از مشاورین این شرکت جویای قیمت محصولات شوند.

قیمت پروفیل نبشی صنعتی آلومینیوم

همان طور که گفته شد لازم است توجه داشته باشید که در حال حاضر پروفیل نبشی صنعتی در انواع مختلفی موجود است به طوری که جنس این نبشی ها بر اساس کاربردشان در دسته های مختلفی چون آهنی، آلومینیومی، استیل، گالوانیزه و فولادی تقسیم بندی می ‌شود. یکی از پرکاربردترین نبشی ها، نبشی آلومینیوم بوده که به صورت اکستروژن و با استفاده از قالب ها تولید می شود.

توجه داشته باشید از آن جایی که کیفیت پروفیل نبشی آلومینیوم در سه دسته رنگ شده، خام و آنودایز شده موجود است طبیعتا این امر موجب تفاوت قیمت پروفیل نبشی صنعتی آلومینیومی می شود. درجه کیفی نبشی های صنعتی آلومینیوم نیز در دو دسته درجه یک و درجه دو قرار گرفته به طوری که نبشی هایی که از مواد بازیافتی تولید می‌ شوند درجه دو و آن هایی که از مواد خام تولید شدند درجه یک هستند.

از آنجایی که فلز آلومینیوم جزء فلز های مستحکم و مقاوم بوده و قابلیت ماشین کاری و سوخت سوراخ کاری را دارد و در نهایت کاملآ سبک می باشد، استفاده از آن در حال حاضر بسیار وسیعی است.

به طوری که نبشی های صنعتی آلومینیومی در حال حاضر در صنعت هواپیما سازی، صنعت خودرو سازی و صنعت ساختمان کاربرد های بسیار زیادی دارد. اما امر دیگری که در قیمت پروفیل نبشی صنعتی آلومینیومی تاثیر دارد ابعاد و وزن کار می باشد.

قیمت پروفیل نبشی صنعتی

قیمت نبشی استیل

همانطور که گفته شد یکی دیگر از نبشی های صنعتی، پروفیل نبشی استیل است که باید بدانید قیمت پروفیل نبشی صنعتی استیل با توجه به سایز وسایل متفاوت است زیرا این نبشی ها در ضخامت های مختلف طبق سفارش مشتریان امکان تولید دارد و به همین دلیل قیمت هر کدام از آن ها با یکدیگر متفاوت است. نوسانات بازار نیز می تواند از جمله مواردی باشد که در این قیمت تاثیر مستقیم می گذارد.

قیمت پروفیل نبشی صنعتی گالوانیزه

نبشی گالوانیزه نوع دیگری از نبشی ها بوده که می ‌توان گفت محصول فولادی است که بر روی آن عملیات گالوانیزاسیون انجام گرفته است و اما نبشی گالوانیزه که نوع دیگر این محصول است به دلیل مقاومتی که در برابر رطوبت دارد، بهترین مکان استفاده از آن در فضاهای مرطوب در شهرهای شمالی و جنوبی کشور خواهد بود.

توجه داشته باشید نبشی های صنعتی گالوانیزه در برابر زنگ زدگی و خوردگی مقاومت بسیار بالایی داشته و از آنجایی که در حال حاضر به عنوان یکی از مهمترین نبشی ها مورد استفاده قرار می گیرد در شرکت تراپا سیستم به بهترین نحو ممکن تولید می شود.

در این میان می توانید برای اطلاع از انواع محصولات  و قیمت آنها اعم از پروفیل نبشی، نوار کنج، درز انبساط و انواع کفشور خطی و مربعی با مشاورین تراپاسیستم از طریق صفحه تماس با ما در ارتباط باشید.

قیمت پروفیل نبشی صنعتی

 

vd-seo 29 مارس, 2020