تفاوت کفشور خطی استیل با پلاستیکی

کفشور جزء تجهیزات ضروری جمع آوری آب های سطحی است که از آن میان می توان به نمونه های کفشور خطی استیل و کفشور خطی پلاستیکی اشاره کرد. تفاوت کفشور خطی استیل با مدلهای پلاستیکی سبب شده افراد متناسب با نیاز خود بهترین این تجهیزات را تهیه کنند.

مهم ترین تفاوت کفشور خطی استیل با مدلهای پلاستیکی جنس این تجهیزات می باشد که در قیمت فروش آنها تاثیر دارد. از دیگر تفاوت های این کفشور ها می توان به ابعاد این کفشور ها اشاره نمود.

انواع کفشور بهترین ابزار جمع آوری آب

از جمله تجهیزات ضروری و مورد استفاده در ساختمان ها اعم از مسکونی، اداری و … کفشور می باشد که برای جمع آوری آب های سطحی و هدایت آن به فاضلاب به کار می رود. مورد استفاده انواع کفشور استاندارد و بهداشتی کف محوطه آشپزخانه، سرویس بهداشتی، حمام و … می باشد. همچنین برای جمع آوری آب های سطحی بالکن و پارکینگ نیز از انواع کفشور استفاده می شود. در حال حاضر در بازار مدل های متنوع کفشور در جنس و ابعاد کفشور خطی متفاوت و متنوع موجود هستند که می توان متناسب با نیاز بهترین آنها را خریداری نمود.

تفاوت کفشور خطی استیل با پلاستیکی

کفشور خطی استیل

از مدل های پر مصرف و کاربردی کفشور می شود به کفشور خطی استیل اشاره کرد که می توان از آن در قسمت های مختلف یک ساختمان استفاده نمود. در ساخت کفشور خطی استیل از بهترین مواد اولیه و تکنولوژی روز استفاده می شود.

این کفشور ها به دلیل جنس استیل در برابر رطوبت مقاوم بوده و عمر مفید بالایی دارند. از مزایای استفاده از کفشور های استیل تخلیه آب در زمان کوتاه و نیز زیبایی ظاهر آن می باشد. از مدل های پر مصرف کفشور های خطی می توان به نمونه ساده و سرامیک خور آن اشاره کرد. از مدل های معمولی برای کف سرویس بهداشتی و حمام استفاده می شود.

مدل های کفشور خطی سرامیک خور به دلیل قرار گرفتن پوشش و حفاظ سرامیکی بر روی آن شیک و زیباتر به نظر می رسد. از این رو از کفشور های خطی نوع سرامیک خور در اکثر جاها مخصوصا در محیط های قابل دید می توان بهره گرفت.

تفاوت کفشور خطی استیل با پلاستیکی

کفشور پلاستیکی

کفشور خطی مدل پلاستیکی نیز از نمونه های پر مصرف و پر فروش کفشور خطی در بازار می باشد که قابلیت ها و کاربرد های گوناگون دارد. در ساخت کفشور مدل پلاستیکی از پلیمر گریتینگ استیل استاندارد استفاده می شود. بدنه اصلی این کفشور پلاستیکی بوده و طراحی آن با بهره گیری از سیستم ماژولار می باشد.

نکته ای که باید هنگام خرید این تجهیزات در نظر داشت تفاوت کفشور خطی استیل با مدلهای پلاستیکی آن است.

تفاوت کفشور خطی استیل با مدلهای پلاستیکی

از مهم ترین سوالات خریداران کفشور قبل از سفارش و خرید محصول، اطلاع از تفاوت کفشور خطی استیل با مدلهای پلاستیکی آن می باشد. با اطلاع از تفاوت بین کفشور های خطی استیل و نمونه های پلاستیکی می توان محصول مناسب را انتخاب نمود.

تفاوت کفشور خطی استیل با پلاستیکی

تفاوت از نظر جنس

مهم ترین تفاوت کفشور خطی استیل با مدلهای پلاستیکی جنس این کفشور ها می باشد که در کاربرد دوام آنها تاثیر دارد. به دلیل ساخت کفشور های خطی با استیل خالص این کفشور ها در برابر آب و رطوبت مقاوم بوده و با گذشت زمان دچار زنگ زدگی نمی شوند. از این رو از این کفشور می توان در محوطه های مختلف بهره برد. اما کفشور های مدل پلاستیکی که با پلیمر تهیه می شود تحمل وزن زیادی ندارد و برای مکان هایی مانند پارکینگ مناسب نیست.

تفاوت از نظر اندازه و ابعاد

از دیگر تفاوت های این کفشور ها می توان به ابعاد کفشور خطی و این تجهیزات اشاره کرد. کفشور های خطی استیل در طول های محدود و نهایتا یک متر طراحی می شود. عرض این کفشور ها بین 8 تا 10 متر و طول آن بین 30 تا 100 متر می باشد. در حالی که کفشور های مدل پلاستیکی موجود در بازار از سیستم ماژولار بهره می برند. بدین معنی که می توان از این کفشور ها به صورت نری-مادگی به طول دلخواه استفاده نمود. متناسب با محوطه مورد نظر از چند قطعه کفشور مدل پلاستیکی استفاده شده و ابتدا و انتهای آن با قطعه مسدود کننده بسته می شود.

تفاوت کفشور خطی استیل با پلاستیکی از نظر قیمت

مهم ترین تفاوت کفشور خطی استیل با مدلهای پلاستیکی قیمت فروش این تجهیزات جمع آوری آب های سطحی می باشد. در تعیین قیمت کفشور خطی تمام استیل و کفشور های پلاستیکی عوامل مختلفی مورد نظر قرار می گیرد. از میان فاکتور های موثر بر قیمت این تجهیزات می توان به سایز، مدل و جنس این کفشور ها اشاره کرد. با این حال کفشور های خطی استیل به دلیل کیفیت جنس نسبت به کفشور های مدل پلاستیکی با قیمت بالاتری به فروش می رسد.

از دیگر تفاوت های این کفشور ها می توان به نوع شیب این تجهیزات اشاره کرد. مدل های شیب دار کفشور خطی استیل به راحتی و سریع تر آب را به سمت خروجی هدایت می کنند. در حالی که مدل های کفشور پلاستیکی تراز هستند و از این رو برای انتقال بهتر آب خروجی های متعدد برای آن طراحی می شود.

در این میان شرکت تراپاسیستم ارائه دهنده بهترین و با کیفیت ترین انواع کفشور خطی، پروفیل نبشی، نوار کنج، درز انبساط و … می باشد که می توانید برای خرید انواع محصولات مورد نیاز خود با مشاورین ما از طریق صفحه تماس با ما در ارتباط باشید.

تفاوت کفشور خطی استیل با پلاستیکی

golzar ۱۶ بهمن, ۱۳۹۸
WhatsApp chat