تفاوت کفشور خطی استیل با پلاستیکی

کفشور جزء تجهیزات ضروری جمع آوری آب های سطحی است که از آن میان می توان به نمونه های کفشور خطی استیل و کفشور خطی پلاستیکی اشاره کرد. تفاوت کفشور خطی استیل با مدلهای پلاستیکی سبب شده افراد متناسب با نیاز خود بهترین این تجهیزات را تهیه کنند. مهم ترین تفاوت کفشور خطی استیل با مدلهای پلاستیکی جنس این تجهیزات می باشد که در قیمت فروش آنها تاثیر دارد. از دیگر تفاوت های این کفشور ها می توان به ابعاد این کفشور ها اشاره نمود.

کفشور خطی چیست؟

آیا شما نیز به دنبال راهنمای خرید و استفاده از بهترین و باکیفیت ترین انواع کفشور خطی هستید؟ آیا می دانید که اصلی ترین کاربرد و مزیت های استفاده از این محصولات در چیست؟ یکی از پرکاربردی ترین و مهمترین تجهیزات مورد استفاده در بسیاری از ساختمان ها را انواع کفشورها شکل داده است که این محصولات در کف سرویس های بهداشتی و مکان هایی که با آب سروکار دارند مورد استفاده قرار گرفته و می تواند به بهترین شکل ممکن آب موجود در فضا را جذب نماید. بی شک کفشورها دارای انواع بسیار متفاوتی هستند که از بهترین مدل های آن می توان به کفشور خطی اشاره کرد که از طراحی بسیار زیبا و منحصر به فردی برخوردار بوده و شما نیز می توانید طرح های بسیار مختلفی از این محصولات را در بازار مورد مشاهده قرار دهید. کفشور های خطی می توانند چیزی بالاتر و فراتر از مدرنیته و زیبایی را برای شما به ارمغان آورد. همچنین توصیه می شود که برای خرید و استفاده از مناسب ترین و باکیفیت ترین این محصولات، از فروشگاه های معتبری اقدام کنید تا بتوانید اصل این محصول را تهیه و آن را مورد استفاده قرار دهید. در ادامه مقاله سعی بر آن داریم تا در مور انواع و قیمت مربوط به کفشور های خطی توضیحات بیشتری را به حضورتان ارائه دهیم. با ما همراه باشید.

انواع کفشور بهترین ابزار جمع آوری آب

کفشور های خطی یکی از مهمترین و اصلی ترین محصولات مورد استفاده در بسیاری از ساختمان ها می باشد که شما می توانید این محصول را در انواع و مدل های بسیار متفاوتی مورد مشاهده قرار دهید. از مهمترین و پرفروش ترین انواع کفشور های خطی می توان به مدل های استیل، سرامیک خور، ساده و پلاستیکی اشاره کرد. هر یک از این محصولات دارای یک سری از مهمترین و اصلی ترین ویژگی ها می باشد که شما نیز می توانید بهترین انواع کفشورهای خطی را تهیه و خریداری کنید. از جمله تجهیزات ضروری و مورد استفاده در ساختمان ها اعم از مسکونی، اداری و … کفشور می باشد که برای جمع آوری آب های سطحی و هدایت آن به فاضلاب به کار می رود. مورد استفاده انواع کفشور استاندارد و بهداشتی کف محوطه آشپزخانه، سرویس بهداشتی، حمام و … می باشد. همچنین برای جمع آوری آب های سطحی بالکن و پارکینگ نیز از انواع کفشور استفاده می شود. در حال حاضر در بازار مدل های متنوع کفشور در جنس و ابعاد کفشور خطی متفاوت و متنوع موجود هستند که می توان متناسب با نیاز بهترین آن ها را خریداری نمود. تفاوت کفشور خطی استیل با پلاستیکی

کفشور خطی استیل

از مدل های پر مصرف و کاربردی کفشور می شود به کفشور خطی استیل اشاره کرد که می توان از آن در قسمت های مختلف یک ساختمان استفاده نمود. در ساخت کفشور خطی استیل از بهترین مواد اولیه و تکنولوژی روز استفاده می شود. این کفشور ها به دلیل جنس استیل در برابر رطوبت مقاوم بوده و عمر مفید بالایی دارند. از مزایای استفاده از کفشور های استیل تخلیه آب در زمان کوتاه و نیز زیبایی ظاهر آن می باشد. از مدل های پر مصرف کفشور های خطی می توان به نمونه ساده و سرامیک خور آن اشاره کرد. از مدل های معمولی برای کف سرویس بهداشتی و حمام استفاده می شود. مدل های کفشور خطی سرامیک خور به دلیل قرار گرفتن پوشش و حفاظ سرامیکی بر روی آن شیک و زیباتر به نظر می رسد. از این رو از کفشور های خطی نوع سرامیک خور در اکثر جاها مخصوصا در محیط های قابل دید می توان بهره گرفت.

کاربرد کفشور خطی

یکی از مهمترین و اصلی ترین آیتم هایی که سبب شده تا امروزه بسیاری از مردم به دنبال خرید کفشور خطی باشند، کاربرد مربوط به این محصولات می باشد. از مهمترین و اصلی ترین کاربرد مربوط به کفشور های خطی می توان به موارد زیر اشاره کرد:
 • مناسب برای استفاده در پارکینگ
 • مناسب برای استفاده در حمام
 • مناسب برای استفاده در سرویس بهداشتی
 • مناسب برای استفاده در حیاط
 • مناسب برای استفاده در بالکن
 • مناسب برای استفاده در مغازه ها و فروشگاه ها
تفاوت کفشور خطی استیل با پلاستیکی

برای دیدن پروفیل کنج کلیک کنید.

کفشور پلاستیکی

کفشور خطی مدل پلاستیکی نیز از نمونه های پر مصرف و پر فروش کفشور خطی در بازار می باشد که قابلیت ها و کاربرد های گوناگون دارد. در ساخت کفشور مدل پلاستیکی از پلیمر گریتینگ استیل استاندارد استفاده می شود. بدنه اصلی این کفشور پلاستیکی بوده و طراحی آن با بهره گیری از سیستم ماژولار می باشد. نکته ای که باید هنگام خرید این تجهیزات در نظر داشت تفاوت کفشور خطی استیل با مدلهای پلاستیکی آن است.

تفاوت کفشور خطی استیل با مدلهای پلاستیکی

از مهم ترین سوالات خریداران کفشور قبل از سفارش و خرید محصول، اطلاع از تفاوت کفشور خطی استیل با مدلهای پلاستیکی آن می باشد. با اطلاع از تفاوت بین کفشور های خطی استیل و نمونه های پلاستیکی می توان محصول مناسب را انتخاب نمود.

تفاوت از نظر جنس

مهم ترین تفاوت کفشور خطی استیل با مدلهای پلاستیکی جنس این کفشور ها می باشد که در کاربرد دوام آنها تاثیر دارد. به دلیل ساخت کفشور های خطی با استیل خالص این کفشور ها در برابر آب و رطوبت مقاوم بوده و با گذشت زمان دچار زنگ زدگی نمی شوند. از این رو از این کفشور می توان در محوطه های مختلف بهره برد. اما کفشور های مدل پلاستیکی که با پلیمر تهیه می شود تحمل وزن زیادی ندارد و برای مکان هایی مانند پارکینگ مناسب نیست.

تفاوت از نظر اندازه و ابعاد

از دیگر تفاوت های این کفشور ها می توان به ابعاد کفشور خطی و این تجهیزات اشاره کرد. کفشور های خطی استیل در طول های محدود و نهایتا یک متر طراحی می شود. عرض این کفشور ها بین 8 تا 10 متر و طول آن بین 30 تا 100 متر می باشد. در حالی که کفشور های مدل پلاستیکی موجود در بازار از سیستم ماژولار بهره می برند. بدین معنی که می توان از این کفشور ها به صورت نری-مادگی به طول دلخواه استفاده نمود. متناسب با محوطه مورد نظر از چند قطعه کفشور مدل پلاستیکی استفاده شده و ابتدا و انتهای آن با قطعه مسدود کننده بسته می شود.

تفاوت کفشور خطی استیل با پلاستیکی از نظر قیمت

مهم ترین تفاوت کفشور خطی استیل با مدلهای پلاستیکی قیمت فروش این تجهیزات جمع آوری آب های سطحی می باشد. در تعیین قیمت کفشور خطی تمام استیل و کفشور های پلاستیکی عوامل مختلفی مورد نظر قرار می گیرد. از میان فاکتور های موثر بر قیمت این تجهیزات می توان به سایز، مدل و جنس این کفشور ها اشاره کرد. با این حال کفشور های خطی استیل به دلیل کیفیت جنس نسبت به کفشور های مدل پلاستیکی با قیمت بالاتری به فروش می رسد. از دیگر تفاوت های این کفشور ها می توان به نوع شیب این تجهیزات اشاره کرد. مدل های شیب دار کفشور خطی استیل به راحتی و سریع تر آب را به سمت خروجی هدایت می کنند. در حالی که مدل های کفشور پلاستیکی تراز هستند و از این رو برای انتقال بهتر آب خروجی های متعدد برای آن طراحی می شود. همچنین طراحی و زیبایی کفشور های خطی استیل در مقایسه با کفشور های خطی پلاستیکی بسیار بالا بوده و شما می توانید با خرید و استفاده از این محصولات، زیبایی را نیز در دکوراسیون و طراحی داخلی سرویس بهداشتی و حمام خود نیز به وجود آورید. در این میان شرکت تراپاسیستم ارائه دهنده بهترین و با کیفیت ترین انواع کفشور خطی، پروفیل نبشی، نوار کنج، درز انبساط و … می باشد که می توانید برای خرید انواع محصولات مورد نیاز خود با مشاورین ما از طریق صفحه تماس با ما در ارتباط باشید.
تفاوت کفشور خطی استیل با پلاستیکی

معایب کفشور خطی چیست؟

استفاده از کفشور خطی در کنار مزیت های خود، یک سری از معایبی را نیز به دنبال دارد که البته معایب مربوط به این تجهیزات از اهمیت بسیار چندانی برخوردار نیست و افراد با توجه به این آیتم ها، به دنبال خرید و استفاده از این محصولات هستند. از مهمترین و اصلی ترین معایب مربوط به استفاده از کفشور های خطی می توان به قیمت بالا در مقایسه با کفشور های خطی پلاستیکی اشاره کرد. شما می توانید برای تهیه ارزان قیمت کفشور های خطی مورد نظر خود از همین وب سایت پیش روی خود اقدام کرده و بهترین این تجهیزات را تهیه و مورد استفاده قرار دهید.

برای دیدن نور خطی کلیک کنید. 

تفاوت کفشور خطی استیل با پلاستیکی

مزایای کفشور خطی چیست؟

استفاده از کفشور خطی یک سری از مهمترین و اصلی ترین مزایا را به دنبال دارد که شما نیز می توانید با توجه به این مزیت ها، اقدامات مربوط به خرید این محصولات را انجام دهید. از مهمترین و بارزترین مزیت های مربوط به استفاده از کفشور های خطی می توان به مواردی از جمله زیر اشاره کرد:
 • نصب بسیار راحت
 • نداشتن لبه و شکل پله ای
 • داشتن ایمنی بسیار بالا
 • سرویس آسان
 • تطبیق پذیری و تنوع بسیار بالا
 • داشتن طراحی بسیار خارق العاده و بی نظیر
 • داشتن طول عمر بالا
 • بهداشتی تر و تمیزتر بودن
 • تنوع بالا در سایز و اندازه
 • بالا بردن استانداردهای مربوط به ساختمان سازی و زندگی

قیمت کفشور خطی

یکی از مهمترین و اصلی ترین نگرانی ها و دغدغه های بسیاری از مردم در خرید کفشور خطی را قیمت این محصولات شکل داده است. شما می توانید برای آگاهی از قیمت مربوط به هر یک از انواع کفشور های خطی، از همین وب سایت پیش روی خود اقدام کرده و اطلاعات مورد نیاز خود را به دست آورید. توجه داشته باشید که قیمت مربوط به کفشور های خطی با توجه به ابعاد، جنس و طرحی که دارند، بسیار متفاوت تر می باشد و شما می توانید با در نظر گرفتن قدرت خرید خود و نیازی که به این محصولات دارید، مناسب ترین و بهترین انواع کفشور های خطی را تهیه و آن را در محل و مکان مورد نظر خود مورد استفاده قرار دهید.

نتیجه گیری

وب سایت تراپاسیستم یکی از معتبرترین وب سایت ها برای سفارش کفشور خطی مورد نظرتان می باشد که می توانید با توجه به بودجه ی در اختیار خود، یکی از مناسب ترین و شیک ترین انواع این محصولات را از همین فروشگاه ما تهیه و خریداری کنید. توصیه می شود که قبل از ثبت سفارش مورد نظر خود، در مورد ویژگی های مربوط به کفشور های خطی اطلاعات مورد نظر خود را به دست آورده و سپس با آگاهی بیشتری اقدامات مربوط به خرید را انجام دهید. همچنین خریداران می توانند در صورت داشتن هرگونه سوالی، با همکاران ما از همین وب سایت اینترنتی در تماس بوده و راهنمایی های مورد نیاز خود را به دست آورند.
 • نصب بسیار راحت
 • نداشتن لبه و شکل پله ای
 • داشتن ایمنی بسیار بالا
 • سرویس آسان
 • تطبیق پذیری و تنوع بسیار بالا
 • داشتن طراحی بسیار خارق العاده و بی نظیر
 • مناسب برای استفاده در پارکینگ
 • مناسب برای استفاده در حمام
 • مناسب برای استفاده در سرویس بهداشتی
 • مناسب برای استفاده در حیاط
 • مناسب برای استفاده در بالکن
 • مناسب برای استفاده در مغازه ها و فروشگاه ها

یکی از مهمترین و اصلی ترین نگرانی ها و دغدغه های بسیاری از مردم در خرید کفشور خطی را قیمت این محصولات شکل داده است. شما می توانید برای آگاهی از قیمت مربوط به هر یک از انواع کفشور های خطی، از همین وب سایت پیش روی خود اقدام کرده و اطلاعات مورد نیاز خود را به دست آورید.

golzar ۱۶ بهمن, ۱۳۹۸
WhatsApp chat