فروش اینترنتی پروفیل آلومینیوم با قیمت استثنایی

پروفیل ها از یکی از قطعات پر مصرف در صنعت ساختمان سازی هستند که در کارهایی مانند ساخت اسکلت سازه، ستون و دیوار های محافظ، نرده پله، در و پنجره و حصار ها استفاده می‌شود. و رایج ترین نوع آن پروفیل آلوینیوم است. پروفیل آلومینیوم از جمله پروفیل هایی با سطح مقطع مستطیل و مربع هستند که از آلیاژ آلومنیومی ساخته شده اند. این پروفیل به دلیل وزن کم و مقاومت خوردگی بالا از جمله محبوب ترین ترین نوع پروفیل هاست.

همه چیز در مورد پروفیل آلومینیومی و فروش اینترنتی آن

همانطور که میدانید فلز آلومینیوم یکی از پر مصرف ترین آلیاژ ها در صنعت ساختمان سازی است. یکی از رایج ترین موارد مصرف آن، استفاده در پروفیل آلومینیوم است. اگر بخوایم به صورت کامل تر دلیل محبوبیت پروفیل آلومینیوم را بگوییم؛ باید گفت که به دلیل شکل پذیری بالا، وزن سبک و مناسب این پروفیل جزئی محبوب ترین پروفیل ها شده است. از پروفیل آلومینیوم می توان در انواع پروفیل نبشی، درز انبساط و نوار کنج در زیباسازی داخل ساختمان نیز مورد استفاده قرار می گیرد.

همچنین بخوانید: قیمت کفشور خطی استیل

فروش اینترنتی پروفیل آلومینیوم

یکی از کاربرد های پروفیل آلومینیوم بخاطر وزن سبک آن، استفاده در صنعت هوایی است. اما در حال حاضر کاربرد ویژه آن در صنعت ساختمان سازی (عمران و معماری داخلی) است. از دیگر خصوصیات پروفیل آلومینیومی که آن را نسبت به پروفیل های فولادی، زیبایی و شکیل بودن آن است. البته یکی از دلایل زیبایی آن به دلیل نورد سرد بودن آن می‌باشد. ‌همچنین دیگر تمایز آن نسبت به پروفیل فولادی تبادل دمای آن است. به طور مثال پنجره های ساخته شده با پروفیل فولادی هدر رفت انرژی بیشتری نسبت به پنجره های ساخته شده با پروفیل آلومینیومی دارند.

همچنین غیر قابل اشتعال بودن پروفیل آلومینیوم، باعث شده تا نسبت به مابقی پروفیل ها در آشپزخونه ها به طور گسترده تر استفاده شوند. پنجره های تولید شده با پروفیل آلومینیوم به چند دسته بندی ساده، ترمال بریک و چوب آلومینیومی تقسیم می‌شود.


برای خواندن مطالب درمورد کفشور مستطیلی میتوانید:

پروفیل آلومینیومی و کاربرد آن در ساخت پنجره

پنجره آلومینیومی ساده با دو نوع پروفیل ST و کرونت ساخته میشود که تفاوت عمده آن ها در سطح مقطع پروفیل‌شان هست. این روزا با توجه به مزایای بیشتر پنجره های ST موارد استفاده آن از کرونیت ها بیشتر است. امروزه از پنجره های ST نسبت به کرونیت به دلیل مزایای بیشترش، استفاده بیشتری می شود. پنجره های پروفیل آلومینیومی ساده کیفیت بالاتری دارند و تجهیزات آن‌ها نیز مناسب تر هستند. نوع دوم پنجره های پروفیل آلومینیومی، نرمال بریک هست که بخاطر قابلیت عایق حرارتی استفاده بیش‌تری از آن در صنعت ساختمان سازی می‌شود.

از نقاط ضعف پنجره های آلومینیومی می توان به عایق حرارتی ضعیف آن اشاره کرد. به همین دلیل است که پنجره های نرمال بریک ساخته و پرداخته شده اند تا این نقطه ضع برطرف شود به نقطه ی قوت برسد. پنجره های نرمال بریک گرما را تا 220 درجه سانتی گراد و سرما را تا 50 درجه سانتی گراد تحمل می کنند. پنجره نرمال بریک علاوه بر عایق مناسب گرما و سرما، ظاهری بسیار تمیز، زیبا و شکیل دارد.

دسته سوم، پنجره های چوب آلومینیومی هستند که لایه داخلی آن از چوب تشکیل شده و لایه بیرونی آلیاژ آلومینیوم است. این محصول نیز با توجه به نوع ساختش کاربرد های زیادی در صنعت ساختمان سازی دارد.

همچنین بخوانید: خرید اینترنتی نوار کنج کاشی

فروش اینترنتی پروفیل آلومینیوم

قیمت پروفیل آلومینیوم

همانطور که می دانید قیمت هر نوع پروفیل وابسته به وزن و اندازه‌ی آن متغیر می‌باشد. قیمت پروفیل آلومینیوم هم از این قاعده مستثنی نیست. پروفیل آلومینیوم در ضخامت های مختلف عرضه می‌شود. ضخامت های رایج آن در بازار اهن ایران شامل 1 و 1.8 است اما ضخامت های 2 و 3 نیز وجود دارد. توجه داشته باشید که پروفیل آلومینیوم تنها در طول 6000 قابل عرضه است. ولی وزن آن با توجه به درخواست شما، سفارش سازی می‌شود.

برای دریافت اطلاعات بیشتر در خصوص قیمت انواع پروفیل نبشی، نوارکنج، درز انبساط و همچنین کفشور خطی و مربعی با کارشناسان تراپاسیستم از طریق صفحه تماس با ما در ارتباط باشید.

جمع بندی کلی در باره فروش اینترنتی پروفیل آلومینیومی

پروفیل های آلومینیومی به دلیل ظاهر زیبا و تمیز خود یکی از پر کاربردترین پروفیل ها در صنعت ساختمان سازی و همچنین صنعت هوایی هستند. این نوع پروفیل به علت وزن سبک و عایق حرارتی و برودتی بالا بسیار مورد توجه مهندسین عمران و معماری هست. در صنعت ساختمان سازی پروفیل های آلومینیومی بیشتر در پنجره سازی استفاده می‌شوند.

قیمت پروفیل آلومینیومی مانند سایر قطعات ساختمانی قیمتی واحد و یکسان نیست و با توجه به نوسانات ارز و بازار داخلی در حال تغییر است. اما با این وجود می‌توانید با فروش اینترنتی پروفیل الومینیومی به پایین ترین قیت بازار دست پیدا کنید. اما به نکاتی که در مطالب بالا توضیح دادیم توجه کنید تا خریدی ایمن و راحت را انجام دهید.

همچنین بخوانید: نوار کنج کاشی آلومینیوم

فروش اینترنتی پروفیل آلومینیوم

golzar ۲۳ تیر, ۱۳۹۹
WhatsApp chat