خرید اینترنتی نوار کنج کاشی

امروزه با توجه به اینکه استفاده از نوار کنج برای کاشی و سرامیک تا حد چشمگیری افزایش یافته است، بنابراین اگر شما هم قصد خرید اینترنتی نوار کنج کاشی را دارید خبر خوبی که برای شما داریم این است که می توانید به راحتی از طریق شرکت تراپاسیستم این محصول را خریداری نمایید.

معرفی نوار کنج کاشی

نوار گوشه کاشی که به آن زوار کاشی و سرامیک نیز گفته می ‌شود پروفیلی است که از آن جهت پوشاندن قسمت های کنج و زاویه دار کاشی و سرامیک همچون گوشه های پنجره و درب مورد استفاده می شود. طبیعتاً هنگامی که گوشه ها و کنج های دیوار سرامیک کاری می شود به علت برش هایی که انجام می‌ گیرد لبه های تیزی بر روی این سرامیک ها ایجاد شده که به راحتی لعاب کاری نمی ‌شود.

این امر موجب می‌ شود تا کار، نمای مطلوب و زیبایی نداشته و از طرفی دوام چندانی نداشته باشد و سریع آب پر شود. در این جا استفاده از نوار کنج سرامیک می تواند راه حلی مناسب باشد. این امر موجب شده در حال حاضر خرید اینترنتی نوار کنج کاشی رونق پیدا کرده و افراد از طریق شرکت‌ های معتبر اقدام به خرید این محصول کنند.

خرید اینترنتی نوار کنج کاشی

کاربرد های نوار کنج سرامیک

همانطور که گفته شد مهمترین کاربرد نوار کنج کاشی برای قسمت ‌های داخلی خانه بوده که استفاده از آن موجب پوشاندن بخش های کنج اتاق ها و قسمت های زاویه دار می شود. به طوری که باید بدانید اگر در این قسمت از لعاب کاری استفاده شود طبیعتا نمای نامناسب به وجود خواهد آمد زیرا این رنگ لعاب ها با رنگ کاشی مطابقت چندانی ندارد.

همچنین توجه داشته باشید با خرید اینترنتی نوار کنج کاشی و استفاده از این نوارها شما می‌توانید علی‌رغم ایجاد کردن فضای زیبا استحکام کافی را به وجود آورده و مانع لب پریدگی کاشی ها شوید.

با وجود اینکه در حال حاضر این نوارها در جنس ها و رنگ های متفاوت تولید می شود طبیعت افراد می توانند متناسب با نیاز خود نوعی از آن را خریداری نمایند.

همچنین توجه داشته باشید یکی از مهمترین ویژگی‌ های این نوار ها، این بوده که دارای تنوع طرح هایی است و امکان سفارش ساخت آن در سایز های متفاوت وجود دارد. این نوارها در صورتی که از مواد مرغوب تولید شوند طول عمر بالایی داشته و شما به راحتی می توانید از آن استفاده کنید.

خرید اینترنتی نوار کنج کاشی

انواع پروفیل کنج کاشی

همانطور که گفته شد پروفیل نبشی و نوار کنج کاشی دارای انواع مختلفی است با این حال قبل از اقدام به خرید اینترنتی آن، بهتر است با انواع محصول آشنا شده تا بتوانید بهترین آن را خریداری کنید.

برای دیدن نور خطی کلیک کنید. 

یکی از پرکاربردترین نوارها، نوار کنج کاشی آلومینیومی است که مخصوص لبه های بیرونی می باشد. این نوع نوار کنج هم برای سرامیک ها و سنگ ها و هم برای سطوح کاشی قابل استفاده است.

توجه داشته باشید نوار کنج سرامیک آلومینیوم با وجود این که در برابر رطوبت مقاومت بالایی دارد بیشترین استفاده هایی که دارد در سرویس های بهداشتی عمومی و خصوصی و حتی آشپزخانه ها می باشد. نوع دیگر این نوارها نوار کاشی استیل است که در رنگ های مختلف چون طلایی، نقره ای و برنزی تولید می‌شود. همچنین این نوار ها در طرح‌ های انحنا دار و در رنگ های مات و براق به فروش می‌رسد.

خرید نوار کنج کاشی به صورت اینترنتی

حال هنگامی که شما با شناخت کافی از انواع نوار کنج کاشی بخواهید اقدام به خرید اینترنتی نوار کنج کاشی کنید باید بدانید یکی از بهترین شرکت ها در تولید این نوارها که از کادر مجرب و دستگاه های مدرن استفاده کرده است، شرکت تراپاسیستم می باشد. این شرکت به شما این امکان را می دهد تا انواع نوارهای کنج را با بهترین کیفیت و در کمترین زمان ممکن خریداری کنید. مواد خام فابریک استفاده شده در تولید قطعات این شرکت موجب شده مشتریان بعد از خرید محصول رضایت کامل داشته باشند.

 

بیشتر بخوانید: قرنیز چیست؟

 

قیمت محصولات پروفیل در خرید اینترنتی نوار کنج کاشی

هنگامی که افراد بخواهند اقدام به خرید اینترنتی نوار کنج کاشی کنند مهمترین اصلی که مورد توجه شان قرار می گیرد، قیمت این محصولات است. باید بدانید اولین نکته‌ ای که در قیمت محصول تاثیر گذار می باشد نوع مواد به کار رفته در تولید آن است که طبیعتاً هر چه این مواد کیفیت بالاتری داشته باشد، قیمت محصول نیز افزایش نسبی پیدا خواهد کرد.

اما تولید انواع گوناگون این نوارها نیز از جمله مواردی است که موجب شده تا افراد بتوانند نوار کنج را با قیمت های متفاوتی در بازار مشاهده کنند. البته با خرید اینترنتی این محصول شما می توانید با کیفیت ترین نوع محصول را با قیمت بسیار مناسب در اختیار داشته باشید.

تیم با متخصص و مجرب تراپاسیستم در این میان به ارائه انواع با کیفیت ترین پروفیل نبشی، درز انبساط، نوار کنج و هم چنین انواع کفشور خطی، مربعی، مستطیلی و… می باشد که می توانید برای مشاهده انواع محصولات به سایت مراجعه نموده و یا از طریق صفحه تماس با ما با مشاورین تراپاسیستم در ارتباط باشید.

خرید اینترنتی نوار کنج کاشی

vd-seo 11 مارس, 2020