فروش کفشور خطی در مدل های مختلف

امروزه فروش کفشور خطی در مدل های مختلف و به صورت سفارشی انجام می شود. در این راستا لازم است بدانید کفشورهای خطی در مدل های مختلفی تولید می شوند و جنس بدنه این نوع کفشورها معمولا از استیل یا پلیمر می باشد. کفشور خطی تمام استیل برای حمام کاربرد دارد. همچنین می توان از کفشور خطی پلیمری علاوه بر حمام در دیگر فضاهای موجود در ساختمان نیز استفاده کرد.

کفشور خطی چیست؟

برای جمع آوری کردن آبی که در محوطه های مختلف ساختمان از کفشور خطی یا ( Linear Shower Drains ) استفاده می شود. این نوع کفشور دارای کاربردهای مختلفی بوده و انواع گوناگونی دارد. برای کف حمام و زیر دوش معمولا از کفشور خطی سرامیک خور استفاده می شود.

این نوع کفشورها به لحاظ ویژگی هایی مانند زیبایی بصری، معماری فضا و تخلیه شدن آب در مدت بسیار کوتاه دارای مزیت می باشند. با توجه به کاربری که کفشور خطی دارد و محدودیت های فضایی که از آن استفاده می شود، دارای ابعاد متغیری خواهد بود‌. با توجه به درخواست مشتریان تولید و فروش کفشور خطی در سایزهای دلخواه و متناسب با اندازه مورد نظر آنها امکان پذیر می باشد.

فروش کفشور خطی در مدل های مختلف

قیمت کفشور خطی

یکی از موارد مهم در فروش کفشور خطی تمام استیل قیمت آن می باشد‌. موارد تاثیرگذار روی قیمت این محصول سایز، نوع طراحی و نوع استیل به کار رفته در کفشور هستند.

برای مثال باید گفت که کفشور سرامیک خور در مقایسه با کفشور گریتینگی قیمت بالاتری دارد و این در صورتی است که کفشور مدل های تمام پلاستیک یا با بدنه پلاستیک در مقایسه با کفشور خطی استیل دارای قیمت کمتری است. در صورتی که قصد خرید کفشور خطی را دارید لازم است که کاربری آن را مشخص کرده باشید.

برای مثال فروش کفشور خطی استیل که دارای طول های محدود است، برای مواردی مانند فضاهایی نیازمند به جمع آوری آب به صورت خطی که دارای طولی بیشتر از ۲ متر باشد، به کار نمی رود و برای این مورد فروش کفشور خطی ماژولار که جنس بدنه آن از پلاستیک باشد و به شکل نری- مادگی تولید شده اند، صورت می گیرد.

فروش کفشور خطی

تولید کفشور خطی استیل در دو مدل ساده و شیبدار صورت می گیرد و چون مدل های شیبدار دارای طراحی بدنه به گونه ای خاص هستند و کارایی آنها بیشتر است، بنابراین فروش کفشور خطی شیبدار با قیمت بالاتری صورت می گیرد. همچنین لازم است بدانید که فروش کفشور خطی معمولا به صورت سفارشی و کالای موجود صورت می گیرد.

مدل های سفارشی آن با در نظر گرفتن نوع نیاز مشتری تولید شده و قیمت بالاتری دارند. برای مثال می توان گفت که ممکن است در پروژه ای به کفشور خطی با رنگ خاص یا اندازه خاصی نیاز باشد که نتوان آن را در شرکت پیدا کرد، در این صورت از طریق سایت تراپاسیستم سفارش این نوع کفشور پذیرفته شده و آن را برای مشتری تولید می کنند. در صورتی که به دنبال کفشور خطی با قیمت ارزان تر هستید، می توانید مدل هایی که در شرکت موجود هستند را انتخاب کنید.

فروش کفشور خطی در مدل های مختلف

تفاوت کفشور خطی استیل با کفشور پلاستیکی

کفشورهای خطی استیل در مقایسه با انواع پلاستیکی آن دارای محدودیت هایی هستند. تولید و فروش کفشور خطی تمام استیل فقط در طول های معینی صورت می گیرد ( به جز موارد سفارشی، با طول نهایت یک متر هستند) اما کفشورهای با بدنه پلاستیک دارای سیستم نری مادگی بوده و نصب آنها در طول دلخواه صورت می گیرد.

لازم است ذکر کنیم که مدل های سرامیک خور را می توان فقط به صورت کفشور خطی استیل تولید کرد. مدل هایی که دارای بدنه پلاستیک هستند، همگی گریتینگ دارند. کفشورهای خطی استیلی در مکان هایی مانند سرویس بهداشتی و جاهایی که آب کم است، به کار می روند و از آنها برای جاهایی استفاده می شود که به کفشور خطی با طول یک متر نیاز باشد.

فروش کفشور خطی در انواع مختلف

کفشورهای خطی دارای انواع مختلفی مانند کفشور استیل سرامیک خور، انواع گریتینگ چدنی یا پلاستیک فشرده، کفشورهای مخصوص پارکینگ و کفشورهای خطی صنعتی هستند. کفشورهایی که دارای طول بیشتر از ۲ متر باشند و تولید آنها به صورت ماژولار باشد، گاتر نامیده می شوند.

در خرید انواع کفشور خطی یکی از موارد مهمی که لازم است به آن دقت شود، در نظر گرفتن فاضلاب است. لازم است انواع کفشور خطی از نظر سایز، محل قرار گیری لوله و اتصال به لوله فاضلاب مورد بررسی قرار گیرند سپس کفشور مناسب انتخاب شود تا در اجرای آن مشکلی به وجود نیاید.

در صورت نیاز به مشاهده انواع پروفیل نبشی، کفشور خطی، نوار کنج و درز انبساط می توانید به قسمت محصولات سایت تراپاسیستم مراجعه کرده و یا با مشاورین ما از طریق صفحه تماس با ما در ارتباط باشید.

فروش کفشور خطی در مدل های مختلف

golzar ۱۷ فروردین, ۱۳۹۹
WhatsApp chat