فروش کفشور خطی در مدل های مختلف

فروش کفشور خطی در مدل های مختلف

امروزه فروش کفشور خطی در مدل های مختلف و به صورت سفارشی انجام می شود. در این راستا لازم است بدانید کفشورهای خطی در مدل های مختلفی تولید می شوند و جنس بدنه این نوع کفشورها معمولا از استیل یا پلیمر می باشد. کفشور خطی تمام استیل برای حمام کاربرد دارد. همچنین می توان از کفشور خطی پلیمری علاوه بر حمام در دیگر فضاهای موجود در ساختمان نیز استفاده کرد.

کفشور خطی چیست؟

برای جمع آوری کردن آبی که در محوطه های مختلف ساختمان از کفشور خطی یا ( Linear Shower Drains ) استفاده می شود. این نوع کفشور دارای کاربردهای مختلفی بوده و انواع گوناگونی دارد. برای کف حمام و زیر دوش معمولا از کفشور خطی سرامیک خور استفاده می شود. این نوع کفشورها به لحاظ ویژگی هایی مانند زیبایی بصری، معماری فضا و تخلیه شدن آب در مدت بسیار کوتاه دارای مزیت می باشند. با توجه به کاربری که کفشور خطی دارد و محدودیت های فضایی که از آن استفاده می شود، دارای ابعاد متغیری خواهد بود‌. با توجه به درخواست مشتریان تولید و فروش کفشور خطی در سایزهای دلخواه و متناسب با اندازه مورد نظر آنها امکان پذیر می باشد.

فروش کفشور خطی در مدل های مختلف

قیمت کفشور خطی

قیمت کفشور خطی

یکی از موارد مهم در فروش کفشور خطی تمام استیل قیمت آن می باشد‌. موارد تاثیرگذار روی قیمت این محصول سایز، نوع طراحی و نوع استیل به کار رفته در کفشور هستند.

برای مثال باید گفت که کفشور سرامیک خور در مقایسه با کفشور گریتینگی قیمت بالاتری دارد و این در صورتی است که کفشور مدل های تمام پلاستیک یا با بدنه پلاستیک در مقایسه با کفشور خطی استیل دارای قیمت کمتری است. در صورتی که قصد خرید کفشور خطی را دارید لازم است که کاربری آن را مشخص کرده باشید.

برای مثال فروش کفشور خطی استیل که دارای طول های محدود است، برای مواردی مانند فضاهایی نیازمند به جمع آوری آب به صورت خطی که دارای طولی بیشتر از ۲ متر باشد، به کار نمی رود و برای این مورد فروش کفشور خطی ماژولار که جنس بدنه آن از پلاستیک باشد و به شکل نری- مادگی تولید شده اند، صورت می گیرد.

فروش کفشور خطی

تولید کفشور خطی استیل در دو مدل ساده و شیبدار صورت می گیرد و چون مدل های شیبدار دارای طراحی بدنه به گونه ای خاص هستند و کارایی آنها بیشتر است، بنابراین فروش کفشور خطی شیبدار با قیمت بالاتری صورت می گیرد. همچنین لازم است بدانید که فروش کفشور خطی معمولا به صورت سفارشی و کالای موجود صورت می گیرد.

مدل های سفارشی آن با در نظر گرفتن نوع نیاز مشتری تولید شده و قیمت بالاتری دارند. برای مثال می توان گفت که ممکن است در پروژه ای به کفشور خطی با رنگ خاص یا اندازه خاصی نیاز باشد که نتوان آن را در شرکت پیدا کرد، در این صورت از طریق سایت تراپاسیستم سفارش این نوع کفشور پذیرفته شده و آن را برای مشتری تولید می کنند. در صورتی که به دنبال کفشور خطی با قیمت ارزان تر هستید، می توانید مدل هایی که در شرکت موجود هستند را انتخاب کنید.

فروش کفشور خطی در مدل های مختلف

تفاوت کفشور خطی استیل با کفشور پلاستیکی

تفاوت کفشور خطی استیل با کفشور پلاستیکی

کفشورهای خطی استیل در مقایسه با انواع پلاستیکی آن دارای محدودیت هایی هستند. تولید و فروش کفشور خطی تمام استیل فقط در طول های معینی صورت می گیرد ( به جز موارد سفارشی، با طول نهایت یک متر هستند) اما کفشورهای با بدنه پلاستیک دارای سیستم نری مادگی بوده و نصب آنها در طول دلخواه صورت می گیرد.

لازم است ذکر کنیم که مدل های سرامیک خور را می توان فقط به صورت کفشور خطی استیل تولید کرد. مدل هایی که دارای بدنه پلاستیک هستند، همگی گریتینگ دارند. کفشورهای خطی استیلی در مکان هایی مانند سرویس بهداشتی و جاهایی که آب کم است، به کار می روند و از آنها برای جاهایی استفاده می شود که به کفشور خطی با طول یک متر نیاز باشد.

 

بیشترین پرسش هایی که کاربران درباره ی خرید کفشور در گوگل جست و جو میکنند .

چگونه می توانم بفهمم که زهکشی دوش چه اندازه ای بخرم؟
به خاطر داشته باشید که مجموعه‌های تخلیه دوش معمولاً برای قرار دادن لوله‌های تخلیه 2 اینچی ساخته می‌شوند، نه لوله‌های 1 1/2 اینچی که معمولاً روی وان‌ها یافت می‌شوند. لوله 2 اینچی اندازه توصیه شده است زیرا دوش ها آستانه پایینی برای سیل دارند و لوله 2 اینچی به تخلیه سریع آب کمک می کند تا لوله 1 1/2 اینچی.


برای خواندن مطالب درمورد کفشور خطی مخفی میتوانید:

فروش کفشور خطی در مدل های مختلف

کفشورهای خطی دارای انواع مختلفی مانند کفشور استیل سرامیک خور، انواع گریتینگ چدنی یا پلاستیک فشرده، کفشورهای مخصوص پارکینگ و کفشورهای خطی صنعتی هستند. کفشورهایی که دارای طول بیشتر از ۲ متر باشند و تولید آنها به صورت ماژولار باشد، گاتر نامیده می شوند.

در خرید انواع کفشور خطی یکی از موارد مهمی که لازم است به آن دقت شود، در نظر گرفتن فاضلاب است. لازم است انواع کفشور خطی از نظر سایز، محل قرار گیری لوله و اتصال به لوله فاضلاب مورد بررسی قرار گیرند سپس کفشور مناسب انتخاب شود تا در اجرای آن مشکلی به وجود نیاید.

در صورت نیاز به مشاهده انواع پروفیل نبشی، کفشور خطی، نوار کنج و درز انبساط می توانید به قسمت محصولات سایت تراپاسیستم مراجعه کرده و یا با مشاورین ما از طریق صفحه تماس با ما در ارتباط باشید.

فروش کفشور خطی در مدل های مختلف

خرید کفشور

خرید کفشور مطابق با سلیقه افراد صورت می گیرد. کفشور بین کف ساختمان و لوله های فاضلاب قرار دارد و در قسمت های مختلف ساختمان مانند سرویس بهداشتی، حمام و سایر بخش هایی که آب باید در آن قسمت تخلیه شود، قرار می گیرد در کف ساختمان یک دریچه وجود دارد که آب را به فاضلاب انتقال می دهد. اگر می خواهید اطلاعاتی در مورد خرید کفشور کسب کنید تا پایان با ما همراه باشید.

خرید کفشور - تراپاسیستم - 1

نمایندگی های فروش کفشور

در سراسر ایران نمایندگی های زیادی برای خرید کفشور وجود دارد که انواع کفشور در رنگ، اندازه و جنس های مختلف موجود است و کفشورهای مدرن مطابق با سلیقه افراد عرضه می شود. برخی از این نمایندگی ها دارای تیم طراحی دکوراسیون می باشند که می توانند شما را در انتخاب کفشور راهنمایی کنند تا انتخاب بهتری داشته باشید. همچنین می توانید به صورت حضوری و اینترنتی اقدام به خرید کفشور کنید.

نکات مهم در خرید کفشور

• برای خرید کفشور باید متناسب با محیطی که کفشور استفاده می شود نوع کفشور را انتخاب کنید. به عنوان مثال اگر می خواهید کفشور را برای محیط هایی که در فضای باز و در معرض نور و آفتاب قرار می گیرند مانند حیاط و پارکینگ خریداری کنید. بهتر است از کفشورهای پلاستیکی استفاده کنید.
• به حجم آبی که از دریچه کفشور می خواهد خارج شود دقت کنید. به عنوان مثال در حمام آب زیادی باید از کفشور خارج شود در این حالت بهترین انتخاب برای خرید کفشور، کفشورهای خطی است.
• برای خرید کفشور اگر هزینه آن برای شما مهم نیست، برای زیبایی بهتر حمام و سرویس بهداشتی ساختمان می توانید از کفشورهای سرامیکی استفاده کنید.
• در صورتی که کفشور را برای مکان هایی می خواهید که حجم زیاد آشغال و یا شن و ماسه وجود دارد بهتر است کفشورهای پارکینگی را در خرید کفشور انتخاب کنید.
• در خرید کفشور زیباترین کفشور، کفشوری است که با کفپوش و رنگ آن هماهنگی داشته باشد.

خرید کفشور - تراپاسیستم - 2

عوامل تاثیر گذار در خرید کفشور

شاید شما فکر کنید که خرید کفشور بسیار آسان است اما در هنگام خرید با تنوع رنگ و قیمت های مختلف کفشور رو به رو می شوید و همین باعث سردرگمی شما می شود به همین دلیل شما باید از قبل اطلاعاتی در مورد کفشور داشته باشید و عوامل مختلفی در خرید کفشور موثر هستند که به شرح زیر است:
• قیمت کفشور
• جنس کفشور
• اندازه کفشور
• طرح و رنگ کفشور
• دارا بودن توری کفشور
• نوع کفشور


برای خواندن مطالب درمورد نور خطی میتوانید:

قیمت کفشور

قیمت کفشور با توجه به سایز، نوع انتخاب و سلیقه شما متفاوت است. اما مدل های کفشور استیل دارای قیمت بالاتری نسبت به کفشورهای پلاستیکی هستند. کفشورهای استیل دارای دو مدل به صورت ساده و شیب دار هستند که قیمت مدل های شیب دار به دلیل کارایی بیشتر بالاتر است. شما می توانید کفشور ها را به صورت حضوری و اینترنتی خریداری کنید اما خرید کفشور که به صورت سفارشی باشد دارای قیمت بالاتری است.

انواع کفشور از نظر جنس

کفشور پلاستیکی: این نوع از کفشورها در برابر اسید مقاوم هستند اما به دلیل پلاستیکی بودن بعد از مدتی فاسد می شوند و در صورت وارد شدن فشار شکسته می شوند و باید آن ها را تعوض کنید.
کفشور چدن: این نوع از کفشور دارای مقاومت بسیار بالایی هستند و جز قدیمی ترین کفشورها است. تنها عیبی که این کفشورها دارند این است که در برابر مواد اسیدی کارایی خود را از دست می دهند.
کفشور استیل: این کفشور یکی از بهترین کفشورها هستند و در برابر ضربه و فشار بسیار مقاوم هستند این کفشورها دارای طول عمر زیادی می باشند.

اندازه کفشور

قبل از خرید کفشور باید سایز لوله فاضلاب را اندازه گیری کنید زیرا در صورت کوچک یا بزرگ بودن کفشور امکان نصب آن بر روی لوله فاضلاب وجود ندارد و دیگر کارایی لازم را ندارد.

طرح و رنگ کفشور

 در هنگام خرید کفشور به طرح و رنگ آن دقت کنید تا هماهنگی با سرامیک و کاشی دیوار ها داشته باشد در صورت زیبایی بیشتر و ست کردن کفشورها می توانید از کفشورهای سرامیک خور استفاده کنید در این حالت سرامیک بر روی کفشورها قرار می گیرد.

دارا بودن توری کفشور

 برای خرید کفشور عوامل مهمی تاثیر گذار است یکی از این عوامل دارا بودن توری کفشور است. این کفشورها دارای تورهای فلزی و پلاستیکی است و از وارد شدن آشغال به داخل فاضلاب و همچنین از ورود حیواناتی مانند موش و سوسک به داخل ساختمان جلوگیری می کند.

انواع کفشورها

برای خرید کفشور باید به نوع کفشور متناسب با محیطی که می خواهد استفاده شود دقت کنید. اولین کفشورها پلاستیک بودند و این نوع کفشور در بازار موجود بود. اما بعد از سال ها کفشورهای استیل نیز ساخته شد. کفشور استیل علاوه بر زیبا کردن دکوراسیون دارای مقاوت بالایی در برابر شوینده ها و مواد اسیدی است. به تدریج کفشورهای استیل جایگزین کفشورهای پلاستیکی شدند. انواع کفشورها بر اساس شکل ظاهری به شرح  زیر است:

کفشور مربع: این کفشورها دارای عرض و طولی یکسان است و بیشتر از این نوع کفشورها استفاده می شود.

کفشور مستطیل: به کفشورهای مستطیل کفشورهای خطی نیز گفته می شود. این کفشورهای دارای زیبایی منحصر به فردی هستند.

کفشور مثلث: این نوع کفشور کمتر استفاده می شود و برای مکان هایی که کمبود فضا دارند و یا کفشور باید در انتهای کف قرار گیرد، مناسب است.

نتیجه گیری

کفشور یکی از وسایل ضروری برای هر خانه ای است خرید کفشور باید متناسب با نیاز شما باشد. کفشورها دارای انواع مختلفی در جنس، طرح و رنگ  است. متدوال ترین نوع کفشورها، کفشور مربعی است. برای خرید کفشور بهتر است لیستی از تنوع جنس و قیمت کفشور ها را قبل از خرید داشته باشید و متناسب با نیاز و مطابق با شرایط محیطی بهترین کفشور را انتخاب کنید. سعی کنید که کفشورها را از یک برند معتبر که محصولات با کیفیتی ارائه می دهد انتخاب نمایید تا کفشور کیفیت و طول عمری بیشتری داشته باشد و دیرتر خراب شود. کفشورهای نامرغوب قیمت پایین تری دارند اما نمی توانند گزینه مناسبی باشند، بنابراین در خرید کفشور ضمن زیبایی به کیفیت آن نیز توجه داشته باشید.

سوالات متداول خرید کفشور

کفشور پلاستیکی

کفشور چدن

کفشور استیل

• قیمت کفشور
• جنس کفشور
• اندازه کفشور
• طرح و رنگ کفشور
• دارا بودن توری کفشور
• نوع کفشور

golzar ۱۷ فروردین, ۱۳۹۹
WhatsApp chat