کفشور خطی مخفی

فایل صوتی این متن

کفشورها اصولا در خیلی مکان ها برای رد کردن آب موجود در سطح کاربرد دارند پس تنوع در آنها امری ضروری است. کفشور ها دارای انواع مختلفی هستند. یکی از این مدل ها کفشور خطی مخفی است که در مقایسه با نمونه های قدیمی دارای مزایای بسیار زیادی است. در این مقاله انواع کفشور را معرفی می کنیم.

کفشور چیست؟

کفشور یکی از مهمترین تجهیزات و قطعات مورد استفاده در هر ساختمانی می باشد که افراد با توجه به سلیقه و نیاز خود، یکی از بهترین و مناسب ترین این محصولات را تهیه و آن را مورد استفاده قرار دهید. تجهیزات مذکور از مقاومت بسیار بالایی برخوردار بوده و می تواند در برابر انواع مواد شوینده و محلول ها را به راحتی از خود عبور دهند. همچنین در نظر داشته باشید که استفاده از شیک ترین و زیباترین این محصولات می تواند تاثیر بسیار بالایی را نیز در طراحی و دکوراسیون ساختمان داشته و از این طریق نمای زیبایی را در قسمت های مختلف ساختمان خود به وجود آورید. همچنین لازم است بدانید که امروزه بسیاری از شرکت ها به دنبال طراحی و ساخت بهترین و باکیفیت ترین انواع این تجهیزات هستند تا بتوانند از این طریق توجه خریداران خود را جذب کرده و از این طریق به میزان فروش بالایی نیز دست پیدا کنند. اگر شما نیز قصد خرید و استفاده از این محصولات باشکوه و بی نظیر را دارید، می توانید در گام اول راجع به برخی از ویژگی ها، مزیت های استفاده از این محصولات و کاربرد مربوط به هر یک از این تجهیزات اطلاعات مورد نیاز خود را به دست آورده و سپس اقدامات مربوط به خرید را انجام دهید.

انواع مختلف کفشور ساختمان

کفشورها دارای جنس های مختلف و انواع مختلفی می باشند. مدل های اولیه آن با جنس پلاستیک ساخته می شد. مدت های زیادی در بازار فقط از کفشور مدل پلاستیکی موجود بود. اما پس از گذشت سالها با وجود دکوراسیون داخلی حمام و سرویس های بهداشتی کفشورهای استیل نیز به بازار روانه شدند.کفشورهای استیلی چون در برابر مواد اسیدی و شوینده ها مقاومت بسیار خوبی از خود نشان می‌دهند، برای این جایگزین بسیار خوبی برای کفشورهای پلاستیکی می باشند و از نظر زیبایی نیز نسبت به کفشور پلاستیکی از جلوه بهتری برخوردار هستند.‌همانگونه که گفته شد کفشورها دارای انواع مختلفی هستند، از متداول ترین کفشورهای موجود در بازار می توان به کفشور خطی ساده، دایره ای و مربعی اشاره کرد. همچنین کفشور خطی و سرامیکی خور از دیگر نمونه های موجود در بازار به شمار می آیند.شما می توانید از همین وب سایت پیش روی خود در مورد هر یک از این مدل ها، اطلاعات مورد نیاز خود را به دست آورده و سپس با توجه به قیمت آنها و بودجه ای که در اختیار دارید، بهترین این تجهیزات را تهیه و خریداری کنید.

ویژگی کفشور

یکی از مهمترین و اصلی ترین آیتم هایی که سبب شده است تا امروزه بسیاری از مردم به دنبال راهنمای خرید و استفاده از انواع مختلف کفشور باشند، ویژگی های مربوط به آن می باشد. از مهمترین و ضروری ترین ویژگی های مربوط به این تجهیزات بی نظیر می توان به موارد زیر اشاره کرد:
 • داشتن تنوع بسیار بالا از لحاظ جنس
 • داشتن تنوع بسیار بالا از لحاظ ابعاد و اندازه
 • مناسب برای بسیاری از مکان ها
 • داشتن مقاومت بسیار بالا
 • راحتی نصب و استفاده از این تجهیزات
حال شما نیز می توانید این فرصت طلایی و بی نظیر پیش روی خود را از دست ندهید و از همین وب سایت اینترنتی ما اقدام به بررسی هر یک از انواع این محصولات داشته و سپس با توجه به نیاز خود، ایده آل ترین آن را تهیه و آن را مورد استفاده قرار دهید.

همچنین بخوانید: قیمت کفشور خطی استیل

کفشور خطی مخفی

کفشور خطی چیست؟

به کفشور خطی، شاوردرین نیز گفته می شود که در سال‌های اخیر توجه مهندسین صنایع ساختمان به سوی آن جلب شده است. در رابطه با کفشور خطی باید گفت شکل جدیدی از کفشور می باشد که به صورت خطی تولید شده با وجودی که کفشور های سنتی دارای نقطه ای به صورت مربع هستند.از کفشور خطی می توان برای سرویس بهداشتی، تراس، آشپزخانه، بام، حمام و زیر دوش استفاده کرد. کفشور خطی دارای مزایای بسیار زیادی در مقایسه با کفشورهای نقطه‌ای است که از جمله این مزایا می‌توان به دکوراتیو بودن، زیبایی، آب بندی کامل، عدم نیاز به ایجاد شیب چهار طرفه، نصب سریع و آسان قدرت جمع آوری آب به میزان زیاد و استحکام و دوام بسیار بالای آن اشاره کرد.

همچنین بخوانید: تفاوت کفشور خطی استیل با سرامیکی

کفشور خطی مخفی از چه جنسی است؟

کفشور خطی مخفی از جنس استیل ساخته شده و در فضایی که کفشور خطی در آن نصب خواهد شد آب گرم و مواد شوینده اسیدی ریخته می شود. از این رو بهتر است که از جنسی انتخاب شود که دچار پوسیدگی نشود و در برابر شوینده های اسیدی مقاومت بسیار خوبی داشته باشد. پس برای خرید کفشور خطی مخفی دقت کنید که جنس آن تمام استیل باشد.در اینجا باید گفت که در برخی از شرکت های تولید کننده کفشور خطی جنس های مختلفی برای بدنه آن به کار برده می شود. این شرکت ها از جنس هایی مانند پی وی سی یا ای بی اس و با درپوش استیل استفاده می‌کنند و این جنس ها در مقایسه با کفشور خطی تمام استیل از نظر اقتصادی مقرون به صرفه تر هستند. از نظر کاربردی نیز استفاده از آنها مشکلی نخواهد داشت. پس این مدل کفشور خطی نیز گزینه خوبی برای استفاده کردن خواهد بود.کفشور خطی مخفی

دسته بندی انواع کفشور خطی

در رابطه با کفشور خطی باید گفت که دارای دو دسته می باشند. این دسته ها شامل کفشور سرامیک خور یا کاشی خور و کفشورهای گریتینگ خور یا درپوش استیل خور می‌باشند.در رابطه با کفشور خطی سرامیک خور باید گفت یکی از انواع کفشور است که روی آن به جای درپوش قطعه ای از جنس سرامیک یا کاشی کف برش داده شده و درون قاب روی کفشور جای داده می‌شود و از اطراف این قاب به کفشور وارد خواهد شد. در اصطلاح به این نوع کف شور کفشور خطی مخفی نیز می گویند.

مزایای استفاده از کفشور چیست؟

استفاده از انواع بسیار مختلف کفشور ها، یک سری از مهمترین و اصلی ترین مزیت ها را به دنبال دارد که شما نیز می توانید با خرید این محصولات، از این مزیت ها برخوردار شوید. همچنین می توانید قبل از ثبت سفارش مورد نظر خود، در خصوص این مزیت ها اطلاعات بیشتری را کسب کنید که از مهمترین آنها می توان به موارد زیر اشاره کرد:
 • نصب بسیار راحت
 • داشتن قیمت بسیار مناسب و ارزان تر
 • طول عمر بسیار بیشتر
 • کیفیت و مقاومت بالاتر
 • ایجاد منظره بسیار زیبا در مکانی که قصد استفاده از این محصول را دارید.
 • وزن بسیار سبک
 • قابلیت شستشوی بسیار راحت تر

همچنین بخوانید: انواع کفشور خطی و مربعی

کفشور خطی مخفی

مزایای استفاده از کفشور خطی مخفی

زمانی که به تخلیه حجم زیادی آب نیاز باشد، کفشورهای معمولی نمی توانند گزینه خوبی برای این کار باشند. به دلیل بزرگتر بودن کفشور خطی از آن ها می توان برای تخلیه حجم زیاد آب استفاده کرد. این کفشورها برای استفاده در پارکینگ، حمام های لوکس، استخر و مکان های عمومی به کار برده می شوند.نوع دیگری از کفشور های ساده یا خطی، کفشور های سرامیک خور هستند که تنها فرقی که با مدل‌های دیگر دارند این است که در وسط آنها یک سرامیک وجود دارد و دور تا دور کفشور تخلیه آب به کار برده می شود. این کار موجب می‌شود که کف شور با سرامیک اطراف خود هم شکل شده و حالت مخفی به خود بگیرد. بنابراین به کفشورهای سرامیک خور کفشور خطی مخفی نیز می گویند. کفشورهای جدید دارای مزایای بسیار زیادی هستند که می تواند از جمله آنها این است که کفشورهای جدید دارای یک سوپاپ هستند.این سوپاپ همیشه به صورت مسطح بوده و در هنگامی که وزن آب جهت تخلیه شدن روی آن قرار گیرد باز خواهد شد. بنابراین با وجود کفشور های سوپاپ دار بوی نامطبوع فاضلاب به بیرون راهی نخواهد شد و از دیگر مزایای آن می توان به این موضوع اشاره کرد که راه اصلی نفوذ حشرات به داخل منزل برای همیشه بسته خواهد شد.

همچنین بخوانید: اتصال کفشور خطی به لوله فاضلاب

تیم متخصص و کارشناس تراپاسیستم به ارائه انواع باکیفیت ترین محصولات پروفیل آلومینیوم و استیل از قبیل پروفیل نبشی، درز انبساط و نوار کنج می پردازد هم چنین می توانید سفارش انواع کفشور خطی و مربعی خود را نیز به راحتی در این شرکت ثبت نمایید و تحویل بگیرید.برای کسب اطلاعات بیشتر و دریافت مشاوره خرید پروفیل های متناسب با کاربری خود و اطلاع از قیمت ها می توانید با کارشناسان تراپاسیستم از طریق صفحه تماس با ما در ارتباط باشید.کفشور خطی مخفی

معایب استفاده از کفشور چیست؟

استفاده از انواع بسیار مختلف این محصولات ساختمانی، هیچ گونه معایبی را به دنبال ندارد و این امر یکی از مهمترین و اصلی ترین مزیت های استفاده از این تجهیزات به شمار می آید. شما می توانید با خیال راحت و بدون داشتن هرگونه نگرانی، مناسب ترین و شیک ترین انواع این محصولات را از وب سایت ها و فروشگاه های معتبر تهیه کرده و آن را با دقت بالایی نصب و مورد استفاده قرار دهید.

کاربرد کفشور

تجهیزات مذکور با توجه به تنوع بسیار بالایی که دارند، از کاربرد متفاوت نیز برخوردار هستند و شما می توانید با توجه به همین کاربردها، بهترین مدل از این محصولات را در سبد خرید خود قرار دهید.
 • جهت استفاده در سطوحی که می خواهیم آب را تا دریچه فاضلاب هدایت کنیم.
 • مناسب برای کارواش ها
 • جهت استفاده در پارکینگ ها
 • مناسب برای استفاده در تراس و بالکن ها
 • مناسب برای استفاده در سرویس های بهداشتی و حمام
 • مناسب برای فروشگاه ها و سالن های آرایشی و پیرایشی

کفشور از چه متریال هایی استفاده شده است؟

کفشور ها همانطور که اشاره شد، از متریال ها و مواد اولیه بسیار متفاوتی تهیه و ساخته می شود که شما می توانید با توجه به علاقه مندی خود، بهترین و مناسب ترین این محصولات را تهیه و خریداری کنید. استیل، پلاستیک، برنج، سرامیک، آن گالوانیزه شده از مهمترین و اصلی ترین متریال های استفاده شده در ساخت و طراحی این محصولات به شمار می آیند که شما می توانید تصاویر مربوط به هر یک از این محصولات را به راحتی از همین وب سایت پیش روی خود مورد مشاهده قرار دهید.

نتیجه گیری

کفشور یکی از مهمترین محصولات عرضه شده در وب سایت اینترنتی تراپاسیستم می باشد که شما می توانید بعد از بررسی و مقایسه انواع بسیار مختلف این تجهیزات با یک دیگر، اقدامات مربوط به خرید بهترین آن را انجام دهید. همچنین می توانید برای کسب اطلاعات دقیق تر در خصوص قیمت هر یک از این محصولات، با همکاران ما از تراپاسیستم در تماس باشید و راهنمایی های لازم را برای ثبت سفارش به دست آورید. وب سایت اینترنتی ما سعی بر آن دارد تا بهترین و باکیفیت ترین محصولات را نازل ترین قیمت های ممکن برای شما عرضه نماید.
golzar ۴ تیر, ۱۳۹۹
WhatsApp chat