کفشور خطی استیل و کاربردهای آن

امروزه کفشور خطی استیل، را می توان در اغلب منازل مشاهده کرد. این محصول پرکاربرد و خاص، امروزه در اماکن عمومی نیز به صورت ویژه به کار گرفته می شود. اما ابعاد این محصول در شرایط مختلف، متفاوت است. قیمت کفشور استیل خطی، بسیار مناسب بوده و این امر عاملی در کاربرد زیاد آن است. در ادامه این مطلب، کاربردهای کفشور استیل خطی و روش های خرید کفشور خطی را بیان می نماییم.

کفشور خطی استیل چیست؟

همانطور که می دانید، در اماکنی که جریان آب وجود دارد و این جریان باید به سمت فاضلاب هدایت شود، یک کفشور ساده مربعی شکل حتما باید وجود داشته باشد. کفشورها در حقیقت دریچه هدایت آب به فاضلاب محسوب می شوند. کفشور خطی استیل نیز در واقع وسیله ای برای جمع آوری آب های سطحی در اماکنی نظیر سرویس های بهداشتی و حمام می باشد.

این کفشورها به دلیل ابعاد بزرگتری که نسبت به کفشورهای ساده و متداول دارند، قادر به جمع آوری حجم بیشتری از آب می باشند. جنس اغلب این محصولات از استیل ضد زنگ است تا در برابر آب و رطوبت مقاوم باشد. اغلب در وسط این کفشورها، یک خروجی به فاضلاب قرار دارد که آب از طریق آن به لوله های فاضلاب هدایت می گردد.

کفشور خطی-کفشور خطی استیل و کاربردهای آن

انواع کفشور استیل خطی

کفشورهای استیل معمولا از المان های یک متری تشکیل می شوند. این المان ها مستطیل شکل دارای عرض ۸ تا ۱۰ سانتی متر و طول ۳۰ تا ۱۰۰ سانتی متر می باشند. از این رو اگر بخواهید یک کفشور خطی استیل دو متری داشته باشید، باید از دو المان در کنار یکدیگر استفاده نمایید.

بدنه کفشور خطی، از دو دسته ساده و شیبدار تشکیل می شود. نمونه ساده آن دارای طرح های متنوع است و به صورت مسطح بر روی محفظه جمع آوری آب نصب می گردد. اما نوع شیبدار آن دارای یک شیب ملایم از دو طرف کفشور به سمت مرکز آن است تا آب با سرعت بیشتری به لوله خروجی فاضلاب هدایت شود.

اما باید بدانیم که کفشورهای استیل خطی دارای انواع مختلفی می باشند که با وجود کاربرد یکسان، سبب به وجود آمدن اشکال مختلف شده است. کفشور استیل خطی ساده و سرامیک خور دو نمونه از کفشورهای تولید شده در کشور می باشند.

کفشور خطی استیل ساده، همان المان های ساده و یا طرح داری است که بر روی محفظه جمع آوری آب قرار می گیرد.

اما کفشور استیل سرامیک خور، دارای تفاوت چشمگیری نسبت به نمونه ساده آن می باشد. این نوع از کفشور، به گونه ای نصب می شود که یک قطعه سرامیک به صورت کاور بر روی آن قرار گیرد.

در نتیجه آب از درزهای بین کفشور و سرامیک وارد محفظه جمع آوری آب می شود و کفشور به راحتی قابل رویت نیست.

کفشور خطی-کفشور خطی استیل و کاربردهای آن

مزایای استفاده از کفشور خطی استیل

زیبایی و ظاهر ساده و شکیل کفشور خطی استیل، یکی از مهمترین ویژگی های این محصول محسوب می شود. ابعاد وسیع این کفشورها به شما این امکان را می دهد تا ظرف مدت کوتاهی، حجم زیادی از آب را به سمت فاضلاب هدایت کنید. این امر همچنین سبب زودتر خشک شدن کف اماکنی می شود که این کفشورها در آن نصب شده است.

شیب بندی یک عامل مهم و ضروری در خروج آب از سطح یک مکان و هدایت آن به سمت فاضلاب است. در گذشته، کفشورهای ساده در مرکز یک مکان نصب می شدند. در نتیجه باید شیب تمام مناطق آن به سمت مرکز می بود که این شیب بندی عملا کار دشواری تلقی می شد.

در اغلب اوقات به دلیل ایجاد شیب نامناسب، شاهد تجمع آب در یک ناحیه و عدم جریان یافتن آب به سمت کفشور می شدیم. اما امروزه کفشور خطی استیل، این مشکل را به صورت کامل حل نموده است. نصب این کفشور در یک بخش از مکان مورد نظر به شما این امکان را می دهد تا با شیب ملایم، حجم زیادی از آب را به خروجی آن منتقل نمایید.

کفشور خطی-کفشور خطی استیل و کاربردهای آن

خرید کفشور خطی

فروش کفشور استیل خطی اغلب در فروشگاه های رنگ و ابزار و یا مصالح ساختمانی انجام می گیرد. در نتیجه برای خرید آن باید حضوری به این فروشگاه ها مراجعه نمود. اما خرید اینترنتی کفشور خطی استیل، روش ساده و کم هزینه دیگری برای تهیه این محصول می باشد.

مراجعه به وب سایت فروشگاه های اینترنتی عرضه کننده این محصول، بهترین راه برای انتخاب و خریداری کفشورهای خطی استیل می باشد. در هنگام خرید اینترنتی این محصول می توان نمونه های متنوع بیشتری از آن را مشاهده و مقایسه نمود تا در آخر بهترین کفشور خطی را انتخاب و سفارش داد.

قیمت کفشور خطی

کفشورهای خطی به دلیل کارایی زیادی که دارند، اغلب از تفاوت قیمتی زیادی نسبت به کفشورهای ساده برخوردار می باشند. اما عوامل زیادی در قیمت گذاری کفشورهای استیل خطی موثر می باشند. جنس این کفشورها مهمترین عامل موثر در تعیین قیمت می باشد.

کیفیت آن نیز در این مسئله بسیار مهم است. ابعاد کفشورها نیز یکی دیگر از مسائل مهم در نرخ گذاری این نوع از کفشورها است. بنابراین انتخاب یک کفشور استیل خطی با بیشترین ابعاد می تواند هزینه بیشتری را نسبت به سایر ابعاد آن برای شما در بر داشته باشد.

شما می توانید برای اطلاع از انواع کفشورها و هم چنین دریافت مشاوره در خصوص محصولات مورد نظرتان با مشاوران ما در تراپا سیستم از طریق صفحه تماس با ما در ارتباط باشید.

تراپا سیستم ارائه دهنده انواع پروفیل نبشی، درز انبساط، کفشور خطی و مربعی، نوار کنج و… می باشد که بهترین و با کیفیت ترین ها را در اختیار مشتریان گرامی قرار می دهد.

کفشور خطی-کفشور خطی استیل و کاربردهای آن

golzar ۱۳ بهمن, ۱۳۹۸
WhatsApp chat