نصب کفشور خطی در اندازه و ابعاد مختلف

برای نصب کفشور خطی لازم است بدانید که این نوع کفشورهای مدرن علاوه بر زیبایی های ظاهری که در حمام ایجاد می کنند، می توانند درست در زیر دیوار کنار دوش نصب شده و بدون ایجاد هیچ شیبی در محدوده اطراف خود سطح صافی را در حمام به وجود آورند.

جالب ترین محل نصب کفشورهای خطی قسمتی میان محل آبریز حمام و محل خشک این فضا می باشد و بدون هیچ نقطه گودی در وسط حمام می توانند در ابعاد و طرح های متنوع مانع از جمع شدگی آب در قسمت های مختلف حمام شوند.

نصب کفشور خطی

کفشورهای خطی چیزی بیشتر از زیبایی و مدرن بودن را به وجود آورده اند. بخش راه آب حمام ها تنها به منظور سیستم فاضلاب یک سرویس بهداشتی حائز اهمیت نمی باشد، بلکه نصب کفشور خطی می تواند به عنوان یک نقطه کانونی برای طراحی سرویس های بهداشتی در ارتقاء دادن به زیبایی فضا مورد توجه قرار بگیرد.

شما با یک انتخاب هوشمندانه از کفشورهای خطی می توانید طراحی مینیمالیستی و همچنین مرغوب ترین سیستم تخلیه فاضلاب را به دست آورید. البته برای نصب کفشور خطی توجه داشته باشید این محصولات در سایزهای مختلف و همینطور طرح های متنوع در طول و عرض های متناسب با فضا در نظر گرفته شده وجود دارند.

قبل از خرید کفشورهای خطی روش های تخلیه را به صورت افقی و یا عمودی بودن همراه با سیفون و یا بدون سیفون و همینطور ضخامت های گوناگونی که اندازه کف سازی فضای شما را تغییر می دهد در مورد بررسی قرار دهید.

نصب کفشور خطی در اندازه و ابعاد مختلف

نحوه نصب کفشور خطی

شاید به جرات بتوان گفت یکی از مهمترین ویژگی های کفشور خطی مربوط به اندازه این محصولات می باشد؛ زیرا نصب آسان آنها کمک کرده تا شما بتوانید کفشور را در فضای مناسبی قرار دهید بدون اینکه نیاز باشد از چهار طرف به سمت کفشور شیب ایجاد کنید.

استفاده از این نوع کفشورهای مدرن به علت اینکه شیب به یک جهت داده می شود این امکان را به وجود آورده تا لبه های اضافه حمام که توسط برآمدگی های کاشی به وجود می آیند حذف شود. در واقع نصب کفشور خطی به آسانی می تواند بین محل آبریز حمام و محل خشک حمام یک فضای جدا کننده را به وجود آورد.

مزیت کفشورهای مدرن خطی

کفشورهای خطی در هر سایز و هر طرحی بدون پله و لبه هستند. ایمنی زیادی در محیط های خیس و لغزنده مانند حمام به وجود می آورند؛ زیرا یک نقطه سوراخ به عنوان راه آب از وسط حمام برداشته شده و سطح حمام به صورت یکپارچه شیب خواهد داشت.

معلولین و افراد ناتوان می توانند به راحتی در حمام از صندلی های چرخدار استفاده کنند، کفشورهای خطی با طول های زیاد دارای تنوع رویه هستند و در هر نقطه ای از سرویس های بهداشتی قابل نصب می باشند. یکی از قسمت های مناسب برای نصب کفشور خطی در بخش ورودی دوش و یا در کنار دیوار در قسمت زیر سردوش است.

نصب کفشور خطی در اندازه و ابعاد مختلف

ویژگی جدیدترین کفشور حمام

کفشورهای خطی به عنوان جدیدترین و زیباترین کفشورهای حمام به سادگی قابل تمیز شدن هستند و به آسانی با استفاده از مقداری آب و صابون جلای روز اول خود را به دست می آورد. این نوع کفشورهای مدرن مجهز به تورهای قابل تعویض بوده و در اثر گرفتگی رسوبات حمام و همچنین موهای زائد به راحتی کفشور خطی از نو راه اندازی می شود.

کفشورهای خطی به دلیل داشتن ساختاری مستحکم دارای طول عمر بالایی هستند و معمولا در تنوع بالایی با کاور سرامیک خور، استیل و همچنین شیشه و یا ترکیبی از همه اینها مورد استفاده قرار می گیرند، با فلوریت بالای 30 لیتر در دقیقه می توانند آب را در هر فضای نصب شده ای جمع کنند.

در زمان نصب کفشورهای خطی، تایل های سایز بزرگ با کمترین بند کشی قابل اجرا هستند، سرعت دهی به تخلیه آب و عدم وجود رطوبت در سطح سرویس ها و در نهایت بالا بردن عمر ساختمان را به همراه دارند.

مرغوب ترین کفشور خطی

اگر به دنبال جدیدترین کفشوری هستید که احتمال گرفتگی آب در حمام را کمتر کرده و قابلیت نصب چندین طرح خروجی را داشته باشد، به شما توصیه می شود به مرکز فروش تراپاسیستم مراجعه کنید تا در این فروشگاه مرغوب ترین کفشورهای خطی به صورت استیل و دیگر انواع پروفیل نبشی، درز انبساط و نوار کنج را تهیه کنید.

کارشناسان این فروشگاه شما را در جهت نصب و انتخاب اندازه یک کفشور خطی مناسب به خوبی راهنمایی خواهند کرد.

نصب کفشور خطی در اندازه و ابعاد مختلف

golzar ۱۱ اسفند, ۱۳۹۸
WhatsApp chat