قرنیز

فایل صوتی این متن

قرنیز چیست؟

قرنیز به قطعه ای گفته می شود که از ارتفاع بسیار کمتری برخوردار بوده و به شکل نواری در خط تقاطع دیوار، پای دیوارها و کف ساختمان ها مورد استفاده قرار می گیرد. این تجهیزات و یراق آلات مورد استفاده در ساختمان ها، نه تنها زیبایی بسیار جذابی را در طراحی و دکوراسیون ساختمان به دنبال دارد، بلکه مانع از انتقال رطوبت، آسیب رسیدن به دیوار و برخورد اشیاء به گوشه دیوارها شود. امروزه شما می توانید تنوع بسیار بالایی از محصولات را در بازار مورد مشاهده قرار دهید که هر یک از آن ها دارای کاربرد متنوعی بوده و شما می توانید با توجه به محل نصب این محصولات، مناسب ترین انواع و ابعاد آن را تهیه و خریداری کنید. توصیه می شود که نصب این روش را حتما به دست افراد کاربلد و حرفه ای در این زمینه بسپارید تا بتوانید بهترین و بی نظیرترین کارایی را از این محصول برای خود به ارمغان آورید. شما می توانید محصولات مذکور را به کمک روش ها و مواد بسیار متنوعی بر سطح مورد نظر خود نصب نمایید که از مهمترین این مواد می توان به استفاده از دوغاب سیمانی، چسب و منگنه کوب اشاره. در ادامه مقاله سعی بر آن داریم تا در مورد مهمترین ویژگی ها و قیمت مربوط به این تجهیزات، توضیحات بیشتری را به حضورتان ارائه دهیم. با ما همراه باشید.

ویژگی قرنیز

یکی از مهمترین و اصلی ترین آیتم هایی که سبب شده است تا بسیاری از مردم به دنبال راهنمای خرید و استفاده از قرنیز باشند، ویژگی های مربوط به این محصولات می باشد. شما نیز می توانید قبل از خرید این تجهیزات در مورد ویژگی های مربوط به این تجهیزات، اطلاعات مورد نظر خود را به دست آورید. از مهمترین ویژگی های مربوط به این محصولات می توان به داشتن تنوع بسیار بالا، ابعاد متنوع، قیمت بسیار مناسب، داشتن کاربرد بسیار گسترده و زیبایی ظاهری و غیره اشاره کرد.

قرنیز-تراپاسیستم

کاربرد قرنیز چیست؟

یکی از مهمترین ویژگی های مربوط به این تجهیزات را، کاربرد بسیار گسترده آن شکل داده است که شما نیز می توانید با توجه به محلی که می خواهید از این محصولات استفاده کنید، بهترین آن را تهیه نمایید. از مهمترین کاربرد مربوط به این محصولات می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • مناسب برای استفاده در دیوارهای پذیرایی
  • دیوارهای آشپزخانه
  • دیوارهای سرویس بهداشتی
  • دیوارهای سالن و غیره

برای دیدن پروفیل کنج کلیک کنید. 

انواع قرنیز کدام اند؟

از مهمترین و اصلی ترین انواع این تجهیزات می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • مدل های چوبی: امروزه در مکان ها لوکس و ویلا ها شاهد استفاده از مدل های چوبی این محصولات هستیم که شما نیز می توانید این تجهیزات مدل چوبی را در رنگ های بسیار متنوعی مورد مشاهده قرار دهید و با توجه به علاقه مندی بهترین آن را تهیه کنید.
 • مدل های پلاستیکی و پی وی سی: برخی از مدل های بی نظیر این محصولات از جنس پلاستیک بوده که در اصطلاح علمی به آن پلی وینیل کلراید گفته می شود و به دلیل داشتن قیمت بسیار ارزان تر خود، ضد آب بودن، داشتن کاربری بالا و غیره از فروش بسیار بالایی برخوردار است.
 • مدل های ام دی اف: یکی از پرفروش ترین و بی نظیرترین انواع این محصولات را، مدل های ام دی اف شکل داده است که با روکش پی وی سی، توانسته است توجه بسیاری از مردم را به سوی خود جذب کند. شما نیز می توانید خرید این مدل از قرنیزها را در اولویت های خود قرار دهید و هم اکنون سفارشتان را به ثبت برسانید.
 • مدل های طراحی شده از سنگ طبیعی: برخی از سنگ ها به کمک دستگاه های سی ان سی تراشیده شده و به طرح و شکل دلخواه مشتریان در می آیند که از محبوب ترین انواع این محصولات هستند.

قرنیز-تراپاسیستم

ابعاد قرنیز

قرنیز از ابعاد و اندازه های بسیار متنوعی نیز برخوردار هستند که از پرطرفدارترین و محبوب ترین انواع آن می توان به ابعاد 15،11،9،7 با طول های بسیار مختلف اشاره کرد. برای دیوارهای بزرگ و بلند مدل های 9 سانتی متر و برای دیوارهای کوتاه می توان از مدل های 7 سانتی متر استفاده کرد.

مزایای استفاده از قرنیز چیست؟

از مهمترین مزیت های استفاده از این محصولات می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • مانع از نفوذ آب و رطوبت وارد شده به دیوارها
 • مانع از نفوذ رطوبت به پارکت ها و کفپوش ها
 • ایجاد نمای بسیار زیاد و بی نظیر در ساختمان
 • مانع از ورود حشرات موذی به داخل ساختمان
 • مناسب برای استفاده در ساختمان های مسکونی و اداری

قرنیز-تراپاسیستم

معایب استفاده از کفشور چیست؟

از معایب این محصولات می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • نصب بسیار سخت و پیچیده
 • نیاز به دقت بالا در هنگام نصب
 • هزینه های بالا برای تعمیر و نگهداری
 • داشتن تنوع بالا که سبب گیج شدن افراد در انتخاب مناسب ترین این محصولات می شود.

برای دیدن نور خطی کلیک کنید. 

در ساخت قرنیز از چه متریال هایی استفاده شده است؟

در قسمت های قبلی نیز به این موضوع اشاره شد که این محصولات از متریال های بسیار متفاوتی تهیه و طراحی شده اند که شما می توانید با توجه به دکوراسیون منزل خود، ایده آل ترین آن را تهیه و آن را مورد استفاده قرار دهید.

شما همچنین می توانید مقاوم ترین و باکیفیت ترین این محصولات را هم اکنون تهیه کرده و آن را در محل مورد نظر خود نصب کنید.

قیمت قرنیز

قرنیز از قیمت های بسیار مناسبی برخوردار می باشد که شما می توانید مناسب ترین و ایده آل ترین آن را با توجه به قدرت خرید خود، تهیه و سفارش دهید. همچنین قیمت این محصولات بر اساس ابعاد و جنسی که دارند بسیار متفاوت می باشد.

نتیجه گیری

قرنیز یکی دیگر از بهترین محصولات عرضه شده در وب سایت تراپا سیستم می باشد که از تنوع بسیار بالایی برخوردار بوده و شما می توانید با توجه به بودجه ی در اختیار و علاقه مندی که دارید، مناسب و ترین این محصولات را تهیه و آن را مورد استفاده قرار دهید. برای کسب اطلاعات بیشتر نیز می توانید با همکاران ما در تراپاسیستم در تماس باشید.

قرنیز چه قیمتی دارد؟

قرنیز از قیمت های بسیار مناسبی برخوردار می باشد که شما می توانید مناسب ترین و ایده آل ترین آن را با توجه به قدرت خرید خود، تهیه و سفارش دهید. همچنین قیمت این محصولات بر اساس ابعاد و جنسی که دارند بسیار متفاوت می باشد.

قرنیز چه کاربردی دارد؟

از مهمترین کاربرد مربوط به این محصولات می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • مناسب برای استفاده در دیوارهای پذیرایی
  • دیوارهای آشپزخانه
  • دیوارهای سرویس بهداشتی
  • دیوارهای سالن و غیره

قرنیز در چه انواعی ساخته می شود؟

قرنیز دارای انواع مدل های چوبی، پلاستیکی و پی وی سی، ام دی اف و طراحی شده از جنس سنگ طبیعی می باشد.

Cafeseo ۱۱ بهمن, ۱۳۹۹
WhatsApp chat